De voorverkoop van de eerste fase “Geneva aan de Haven” is begonnen!
Dit is je kans om te woning in een rijksmonument met alle gemakken van nu aan de sfeervolle lange Haven.
Geneva aan de Haven dat is wonen in een rijksmonument met alle gemakken van nu. Aan de sfeervolle Lange Haven van de roemruchte jeneverstad Schiedam zal er in meerdere fases ca. 80 appartementen worden gerealiseerd. Gehuld in de rijke geschiedenis van de historische binnenstad en alle voorzieningen op loopafstand is Geneva aan de Haven een meer dan geliefde woonplek. De eerste 15 appartementen, waarvan de voorverkoop begin 2025 is gestart, zullen naar verwachting in het eerste kwartaal van 2026 worden opgeleverd.
Locatie
Wonen in twee werelden
Ooit was het op de Lange Haven een gaan en komen van schepen. Vanuit de distilleerderijen werden de grote houten vaten jenever gerold naar de vele schepen, die het Schiedamse drankje wereldwijd verspreidden. En nog altijd bepalen die monumentale distilleerderijen en branderijen er het stadsbeeld. Het is een uniek stuk erfgoed, dat in de afgelopen decennia herbestemd is tot een bijzondere woonplek.
Geneva aan de Haven is zonder te overdrijven, wonen in een ansichtkaart.
Maar hoewel je je er kunt onderdompelen in de tijden van weleer, is de Lange Haven ook een plek waar alle moderne voorzieningen op loopafstand zijn te vinden. Winkels, restaurants, OV, musea, scholen. Alles is er; je woont er middenin.
Geneva aan de Haven is dé plek voor degenen die willen wonen in een enerverend historisch stadsdeel met alle gemakken binnen handbereik.
Fasering en toekomstvisie
De eerste 15 appartementen zijn begin 2025 de voorverkoop in gegaan. Elk appartement krijgt een andere indeling en andere afmetingen. Uiteraard wordt er gebouwd met behoud van en respect voor het historische karakter van de panden. Kopers hebben bovendien de mogelijkheid om het appartement naar eigen inzicht en smaak te laten afwerken en indelen.
De eerste fase, 15 appartementen variëren in woonoppervlak van 49 m² tot 149 m² en kosten tussen de € 310.000,-- en € 880.000,--
Gefaseerde bouw
In de komende jaren zullen er meerdere bouwfasen volgen. Deze gefaseerde aanpak zorgt ervoor, dat de panden geleidelijk aan en met oog voor detail worden getransformeerd tot woningen. In totaal zullen er rond de 80 appartementen worden gerealiseerd op dit markante stuk van de Lange Haven.
Ben je geïnteresseerd in een sfeervol appartement, geef je voorkeur door voor het appartement van je dromen waardoor je één van de 15 appartementen kan reserveren.